Badania dodatkoweCena za badanie składu ciała wynosi 35 zł.

Badnie wykonywane jest sprzętem medycznym od ręki (kilka minut od zapisu). Większość firm w Polsce oferuje analizę przy pomocy wagi, która nie dostarcza równie precyzyjnych oraz obszernych informacji co profesjonalny analizator.


Oferujemy badania z praktycznie wszystkich specjalności medycyny!Pomiar badanie analiza obliczanie składu ciała wiek metaboliczny tkanka tłuszczowa mięśniowa bioimpedancja

Spiroergometria

Test wysiłkowy sercowo-płucny służy do badania odpowiedzi organizmu na wysiłek fizyczny. Testowany jest układ krążenia, układ oddechowy oraz metabolizmu układu mięśniowego. Znajduje zastosowanie w kardiologii, pulmonologii, medycynie sportowej i rehabilitacji. Metoda ta pozwala ocenić ogólny stan wydolnośći naszego układu sercowo naczeniowego, jest przydatna w przygotowaniu do treningu fizycznego i do oceny postępów w ramach jego realizacji.
tkanka tłuszczowa mięsniowa normy poziom zawartość obliczanie składu ciała

Pomiary siły mięśni kończyn oraz kręgosłupa

Jako jedna z niewielu placówek w Polsce oferujemy zaawansowane systemy służące do pomiaru siły mięśni kończyn oraz kręgosłupa. Komputer wykonując liczne pomiary ustala dysproporcje mięśniowe. Prawidłowo rozłożona masa mięśniowa podnosi jakość życia oraz redukuje lub eliminuje bóle kręgosłupa, bioder oraz kończyń.
Pomiar badanie analiza obliczanie składu ciała wiek metaboliczny tkanka tłuszczowa mięśniowa bioimpedancja

Morfologia, lipidogram oraz badania hormonalne

W naszej placówce oferujemy pełną gamę badań laboratoryjnych zarówno podstawowych jak i specjalistycznych. Pobrania materiału odbywają się we wtorki i piątki w godzinach 8:00 – 10:00.
tkanka tłuszczowa tłuszcz trzewny pomiar wody waga medyczna badanie tkanki

Pomiar chodu, równowagi i ryzyka urazu

Przy użyciu systemu detekcji kroków oraz specjalistycznych platform jesteśmy w stanie stworzyć dla pacjenta indywidualnie dopasowane wkładki do butów oraz system rehabilitacji i reedukacji. Działa te odciążają układ ruchu i kręgosłup, zwiększając tym samym komfort chodzenia oraz redukując lub eleminując źródła bólu.